Przebudowa i rozbudowa szkoły

Wpisane przez: dyrekcja
Projekt realizowany w ramach priorytetu FEPK.05 Przyjazna Przestrzeń Społeczna, działanie FEPK.05.01. Edukacja, programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia na lata 2021-2027. Celem projektu jest zwiększenie dostępu do praktycznego nauczania zgodnie z modelem STEAM. Cele szczegółowe wynikające z celu ogólnego obejmują: poszerzenie oferty atrakcyjnych zajęć dla uczniów oraz umożliwienie prowadzenia zajęć znacząco poprawiających efektywność nauki. Projekt obejmuje przebudowę i rozbudowę Szkoły Podstawowej nr 14 o salę projektowo-warsztatową o powierzchni użytkowej 194,07 m2 oraz wyposażenie jej w sprzęt niezbędny do prowadzenia zajęć zgodnych z modelem nauczania STEAM (Science, Technology, Engineering, Art and Mathematics), w...